KrepšelisKrepšelis

Ubiquiti GPON OLT SFP modulis, Class B+

Ubiquiti Elite Distributor
turime
?
77.34 
turime
?
77.34 

Būklė

Prekinis ženklas

Ubiquiti

Gamintojo detalės numeris

UF-GP-B+

Garantija
?

24 mėn.

EAN

0817882020305
Ubiquiti Elite Distributor

Smulkus aprašymas

"UFiber OLT" GPON SFP prievadai skirti naudoti su UF-GP-B+ ir UF-GP-C+ SFP moduliais.

"Ubiquiti" GPON OLT SFP modulis, modelis UF-GP-B+, yra didelio našumo tinklo modulis, skirtas palengvinti gigabitinio pasyvaus optinio tinklo (GPON) diegimą kaip "Ubiquiti Networks® UFiber" sistemos dalis. Šis modulis specialiai sukurtas įrengti optinių linijų terminalų (OLT) pozicijose ir atlieka svarbų vaidmenį perduodant duomenis optiniu pluoštu GPON sąrankoje. Be to, prie vieno OLT GPON prievado galima prijungti iki 128 "UFiber Nano".
Suderinamumas su UF-OLT ir UF-OLT-4
UF-GP-B+ modulis sukurtas naudojant pažangią optinę technologiją, kad palaikytų tolesnio ir aukštesnio srauto GPON funkcijas. Jame yra B+ klasės imtuvas ir didelės galios siųstuvas, todėl, palyginti su standartiniais B klasės moduliais, užtikrinamas didesnis galios biudžetas. Ši savybė leidžia išlaikyti didelį našumą didesniais atstumais - maksimalus fizinis pasiekiamumas siekia iki 20 kilometrų, o tai labai svarbu ekspansyvioms tinklo architektūroms, įprastoms didelio masto diegimo sistemose, pavyzdžiui, interneto paslaugų teikėjų ir telekomunikacijų paslaugų srityse.
Modulis veikia 1490 nm bangos ilgio žemyn ir 1310 nm bangos ilgio aukštyn, todėl gali užtikrinti iki 2,488 Gb/s duomenų perdavimo spartą žemyn ir iki 1,244 Gb/s duomenų perdavimo spartą aukštyn. Toks asimetrinis spartos užtikrinimas būdingas GPON technologijai, kai didesnis pralaidumas dažnai skiriamas tolesnei duomenų srauto srovei, kad būtų patenkinta didesnė galutinių vartotojų suvartojamų duomenų apkrova.
UF-GP-B+ modulis atitinka ITU-T G.984.2 standartą, todėl užtikrinamas suderinamumas ir sąveika su kita GPON įranga. Šis standartizavimas yra labai svarbus siekiant išlaikyti patikimą ir veiksmingą paslaugą, kai gali būti naudojama kelių gamintojų įranga.
Kad būtų užtikrintas geresnis tinklo valdymas ir atsparumas, UF-GP-B+ modulis palaiko DDM (skaitmeninę diagnostikos stebėseną). Ši funkcija leidžia realiuoju laiku stebėti tokius svarbius parametrus kaip temperatūra, įtampa, perduodama optinė galia, priimama optinė galia ir lazerio šališkumo srovė. Ši diagnostika padeda aktyviai valdyti tinklą, todėl tinklo administratoriai gali spręsti galimas problemas, kol jos neturi įtakos paslaugoms.
Fiziškai UF-GP-B+ yra suprojektuotas kaip SFP modulis, todėl jis suderinamas su bet kuriuo "Ubiquiti" UFiber OLT įrenginių SFP lizdu, taip pat su įvairia kita aparatine įranga, kuri palaiko šį standartinį formatą. Jo "plug-and-play" konstrukcija užtikrina lengvą diegimą ir greitą įdiegimą, o tai labai svarbu sparčiai plečiant tinklo infrastruktūrą.

Atsiliepimai ir įvertinimai

Prekės įvertinimas

Dažnai perkama kartu

turime
nėra
turime