KrepšelisKrepšelis

Mūsų įmonė aktyviai auga ir vystosi jau 16 metų. Norėdami suteikti patogią paslaugą kiekvienam klientui, sukūrėme naują adaptyvią svetainę getic.lt, remiantis naujausiomis IT technologijomis.

art

Getic už prieinamą kainą siūlo kokybišką IT įrangą bet kokioms sistemoms. Pasirūpiname, kad visi mūsų klientai būtų maloniai ir profesionaliai aptarnaujami, o mūsų patikimi partneriai greitai jiems pristatytų užsakytas prekes.

Mūsų prekės ženklo esmė

Kas?
Parduodame naujausią aukštųjų technologijų įrangą
Kaip?
Profesionaliai, bet paprastai paaiškiname ir pristatome naudingą, sudėtinę techninę informaciją
Kodėl?
Klientams padedame priimti geriausius ir naudingiausius sprendimus

Mūsų vizija

Art

Veikla visame pasaulyje, kiekvienam klientui
teikiant geriausią aukštųjų technologijų paslaugą.

Vertybės

Efektyvumas
Greitai apdorosime jūsų užklausą ir kartu atsakysime į bet kokius kilusius klausimus. Skubus pristatymas galimas į bet kokią vietą.
Sąžiningumas
Siekiame sąžiningumo santykiuose su klientais ir partneriais. Lygiai to paties siekiame ir tarp darbuotojų įmonės viduje. Skaidrumas ir atvirumas yra mūsų prekės ženklo prioritetai.
Patikimumas
Prekiaujame tik patikimų prekės ženklų įranga, o tai reiškia, kad galime garantuoti jų gaminių kokybę. Daugelyje mūsų klientų teigiamų atsiliepimų pabrėžiama saugi pakuotė, patikimas pristatymas ir garantinė priežiūra.
Aukštosios technologijos
Visada siekiame patogumo, paprastumo ir lengvo naudojimo. Taigi aukštųjų technologijų priemones pasitelkiame ir el. komercijai bei vidaus procesams.
Partnerystė
Viena iš mūsų vertybių yra ilgalaikis bendradarbiavimas, todėl to siekiame su savo klientais, partneriais ir kolegomis. Mūsų individualus požiūris padeda kurti ne vienus metus trunkančius stiprius ir abiem pusėms naudingus santykius.
Malonumas
Norime, kad bet kokia sąveika su mūsų prekės ženklu klientams būtų maloni, nesvarbu, ar tai pirkimas, profesionali techninė priežiūra ar tiesiog trumpas pokalbis. Mūsų įmonę charakterizuoja individualus požiūris į klientus, partnerius ir kolegas.
Drąsa
Bet kokioms inovacijoms ar užmojams reikia drąsos – be jos mūsų įmonė negalėtų egzistuoti. Drąsa pasižymi visa mūsų veikla.

Mūsų misija

Teikti aukštųjų technologijų
paslaugą kartu su dideliu įrangos
pasirinkimu siekiant padėti
klientams pasiekti jų tikslus.

Pavadinimas ir logotipas

Mūsų pavadinimas ir logotipas yra pagrįsti tokiomis sąvokomis kaip: greitis, energija, prašymas, gavimas, paprastumas, trumpumas, logika, technologijos ir automatizavimas.

Logotipe atsispindi lengvumas, lankstumas, pakilimas, dinamiškumas, skrydis, kryptis, užmojis, drąsa, laimėjimas, herojiškumas ir sėkmingas rezultatas.

Naujosios prekės ženklo spalvos kartu skleidžia nuotykių energiją ir sukauptų žinių išmanymą. Jos simbolizuoja optimizmą, laisvę, pokyčius, saviraišką ir kūrybiškumą, nepriklausomybę, supratimą, individualumą, harmoniją ir ramybę.

Esame nepaprastai dėkingi per mūsų gyvavimo laiką turėtiems daugiau nei 150 000 klientų, mumis pasitikėjusiais ir reikiamą įrangą įsigijusiais tiesiogiai iš mūsų. Planuojame aktyviai plėtoti aukštųjų technologijų, lengvai naudojamą el. komercijos paslaugą, prieinamą klientams iš viso pasaulio.